Powłokę ceramiczną możesz nałożyć sam! Jakie korzyści gwarantuje i jak to zrobić?

0
1004
Powłokę ceramiczną możesz nałożyć sam! Jakie korzyści gwarantuje i jak to zrobić?

Intensywna eksploatacja samochodu nierzadko wiąże się z koniecznością zabezpieczenia lakieru. Zwłaszcza że ten nierzadko nie jest gotowy na drogowe wyzwania. Niezawodna okaże się powłoka ceramiczna. Korzystając z preparatów z linii Ceramic Pro nałożysz ją samodzielnie, oszczędzając spore pieniądze! Jakie korzyści gwarantuje takie rozwiązanie i jak zrobić to dobrze?

Powłoka ceramiczna nie tylko wzmacnia lakier!

Zalety nałożenia powłoki ceramicznej są niewątpliwe. Stanowi skuteczne zabezpieczenie lakieru samochodowego – wzmacnia jego wytrzymałość, zwiększa odporność na drobne uszkodzenia i wyraźnie zmniejsza podatność na zabrudzenia (warto pamiętać, że przywierający brud także jest przyczyną uszkodzeń karoserii!) Zastanawiasz się, czy powłokę ceramiczną możesz nałożyć samodzielnie? Czytaj dalej i sprawdź, dla kogo są produkty z linii Ceramic Pro!

Ceramic Pro – dla profesjonalistów i zaawansowanych amatorów!

Powłokę ceramiczną możesz nałożyć sam! Jakie korzyści gwarantuje i jak to zrobić?Samodzielne nałożenie powłoki ceramicznej owszem, jest możliwe. I chociaż teoretycznie jest opłacalne, w praktyce może okazać się źródłem nieplanowanych wydatków. Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że wystarczy zaledwie jeden błąd, by konieczne było usunięcie nałożonej warstwy… papierem ściernym! A ta czynność nie obejdzie się bez udziału profesjonalisty! Zatem – czy warto samodzielnie nakładać powłokę ceramiczną? Tak, ale tylko wówczas gdy możesz pochwalić się nie tylko wiedzą praktyczną, ale przede wszystkim – umiejętnościami w tym zakresie!

Decydując się na samodzielne nałożenie powłoki ceramicznej, sięgnij po profesjonalne preparaty z serii Ceramic Pro. Wśród nich znajdziesz te, które okażą się niezbędne na każdym z kolejnych etapów prac. Co więcej – decydując się na tę kompleksową serię możesz mieć pewność – powłoka nano-ceramiczna pokryje nie tylko lakier, ale także – szyby i tapicerkę, dając Ci pewność doskonałych rezultatów!

Powłoka ceramiczna na lakierze w trzech krokach

Powłokę ceramiczną nałożysz na lakier samochodowy w zaledwie trzech krokach! Każdy kolejny etap to konieczność wykorzystania konkretnych kosmetyków. Sprawdź, jak zrobić to dobrze z linią Ceramic Pro!

1. Zacznij od mycia samochodu. Kiedy będzie czysty, koniecznie sprawdź stan lakieru. Jeśli zauważysz zarysowania i inne uszkodzenia, należy wyczyścić karoserię.

2. Kiedy samochód jest doskonale czysty, czas na polerowanie lakieru! Niezbędny okaże się Ceramic Pro Light – środek przeznaczony do stosowania przed naniesieniem powłoki ceramicznej. Należy wykorzystać go w ostatniej fazie polerowania.

3. Krok trzeci to naniesienie powłoki nano-ceramicznej! Na tym etapie warto sięgnąć po Nanoshine Ceramic Pro PPF i Vinyl i postępować zgodnie ze wskazówkami producenta. Pamiętaj, by ściśle trzymać się określonej kolejności pracy i wyznaczonych czasów. Preparat tworzy wiązanie z folią i skutecznie wzmacnia lakier samochodowy, stając się zupełnie nową warstwą ochronną!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj