Minimalistyczne mieszkanie – czy to jest twój styl

0
872

Dość przepychu, stop bogactwu! Niezbędne minimum to dziś hasło przyświecające czołowym architektom w urządzaniu wnętrz. Teraz najbardziej pożądane mieszkania mają minimalistyczny charakter. Industrialne lofty, podstawowe elementy wyposażenia, chłodna elegancja to wyróżniki dzisiejszego domu. Czy to Twój styl?

 

W oparciu o beton

Każdy dziś zdaje sobie sprawę, że industrialne minimalistyczne mieszkanie nie może istnieć bez betonu. Podstawowy surowiec budowlany, tak powszechnie stosowany na placach budowy, sukcesywnie wdziera się więc na salony. Jego charakterystyczna szara barwa oraz unikatowe parametry techniczne znalazły szerokie zastosowanie w nadawaniu kształtu i wyrazu podłogom, ścianom oraz elementom dekoracyjnym. Styl industrialny na stałe związał się z betonem. Obecnie, w całej architekturze nie ma chyba bardziej trwałego związku! Tak jak na budowie, tak i w minimalistycznych wnętrzach, betonu po prostu nie może zabraknąć.

 

Najwyższa jakość wykończenia

Choć surowy, szary wygląd betonowych elementów może rodzić wątpliwości o konieczność zastosowania najwyższej jakości materiałów, to jednak, aby uzyskać efekt industrialnego wnętrza, trzeba sięgnąć po najlepsze na rynku materiały. Choć miejsce niezwykłych parametrów technicznych betonu w takim przypadku zastępują względy estetyczne, to jednak dobry materiał widać już na pierwszy rzut oka. Niezależnie czy gładka powierzchnia czy chropowata struktura – pełnię efektu dają tylko sprawdzone materiały. Gdzie je kupić?

 

Betoniarnia Kraków – gwarancja solidności

Chcesz koniecznie podkreślić swój, indywidualny styl mieszkania? Nic dziwnego, że sięgasz po najwyższej jakości elementy jego wyposażenia. Chcą uzyskać efekt „WOW” wybierasz najlepsze rozwiązania. Tak jak armatura, meble czy glazura, tak i dobór betonu wymaga skorzystania z oferty sprawdzonych, renomowanych dostawców. Gdzie zatem kupić beton najwyższej jakości?

Choć z takim zapytaniem możesz zwrócić się bezpośrednio do lokalnej betoniarni to warto jednak zwrócić uwagę na ofertę renomowanych koncernów. Polski lider rynku betonu, koncern Górażdże, ma ponad 60, zlokalizowanych na terenie całego kraju, punktów sprzedaży. Zamontowane tam najwyższej jakości urządzenia to dla Ciebie pewność zachowania odpowiednich parametrów technologicznych. Wysokie standardy prowadzonej tam produkcji wspierane są dodatkowo przez cały autorski system zarządzania jakością oraz właściwym nadzorem technologicznym przez dedykowaną jednostkę naukową. Nic dziwnego, że do grupy Górażdże codziennie liczne grono fachowców zwraca się o pomoc w codziennych sprawach związanych z budownictwem. Czy to nie Twój styl zakupów?

 

Industrialne wnętrze nie może być pozostawione tzw. „domowym” majsterkowiczom. Nie pozwól, aby o charakterze Twojego mieszkania decydowali „Janusze budownictwa”. Czas skorzystać z usług profesjonalnych ekip budowlanych pracujących na materiałach najwyższej jakości. To Twój styl – to Twoje mieszkanie. Czas działać – betoniarnia Kraków czeka na telefon od Ciebie!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj