Czy warto kupić siedzenie Grammer do ciągnika?

0
285
Czy warto kupić siedzenie Grammer do ciągnika?

Każdy rolnik, który posiada swój własny traktor, doskonale staje sobie sprawę z tego, że wygodę podczas wykonywana wszelkich prac polowych, jest w stanie zapewnić tylko i wyłącznie komfortowe, profesjonalne siedzenie do traktora. W ostatnim czasie zdecydowanie największą popularnością cieszą się zwłaszcza siedzenia Grammer. Czy rzeczywiście warto w nie zainwestować? 

Do jakich maszyn pasują siedzenia Grammer?

Warto wiedzieć, że siedzenia Grammer, jesteśmy w stanie zamontować w zdecydowanej większości traktorów, jak również innych maszyn, takich jak spychacze, koparki i wiele innych. Bez problemu, możemy zamontować siedzenie tego typu zarówno do starszych traktorów, a więc Ursusów z krajowej produkcji, jak i doskonale będą one pasowały do nowych ciągników, które produkowane są zgodnie z obowiązującymi obecnie technologiami. Montaż siedzeń nie powinien dla nikogo stanowić problemu, ponieważ producent tych siedzeń pomyślał o wszystkim. Dlatego też możemy siedzenie to zamontować sami, więc nie ma potrzeby korzystania z pomocy mechaników.

Czym różni się od innych, mniej znanych marek?

Jeżeli zależy nam na tym, aby do naszego ciągnika wybrać odpowiednie siedzenia, to z całą pewnością natrafimy właśnie na firmę Grammer. Ta niemiecka firma proponuje współczesnym rolnikom doskonałe rozwiązania. Niezależnie od tego, jakim modelem traktora dysponujemy, jesteśmy w stanie dopasować do niego jeden z modeli tych właśnie specjalistycznych siedzeń. W ich wyposażeniu znajdziemy między innymi amortyzację pneumatyczną, która ma za zadanie chronić kręgosłup w czasie jazdy, przed różnymi urazami, czy kontuzjami. Siedzenie Grammer ponadto możemy ustawić automatycznie do osobistych potrzeb osoby, która będzie korzystała z ciągnika. Do tego, mają one wiele różnych regulacji i przycisków, a co za tym idzie, łatwiej jest te siedzenia dopasować do danego wzrostu. Występuje również ręczna regulacja obciążenia, w związku z czym nie ma problemu z dostosowaniem fotela do wagi osoby, która obsługuje sprzęt. 

Funkcjonalny fotel dobrze się prezentujący

 

Warto również wspomnieć o tym, że siedzenia tego właśnie niemieckiego producenta docenia się nie tylko, jeżeli chodzi o funkcjonalność, ale nie można nie zauważyć ich doskonałego wykonania. Prezentują się one wyjątkowo w środku pokazu. Może to wynikać z tego, że obicie jest bardzo trwałe, wykonane z PCV, a co za tym idzie, ma bardzo dobre warunki użytkowe, jeżeli tylko dobierzemy je odpowiednio. Jest to również materiał odporny na zniszczenie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here